Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CoD Black Ops steam?

CoD Black Ops steam?

Figyelt kérdés

A következő lenne a problémám!

Egy ismerősömtől megvettem 10000 Ft-ér a steam accountját ami a felhasználó nevéből és a jelszavából áll mivel az eredeti CoD BO,és MW2 dvd-jét nem találta de azt mondta nem kell a multizáshoz az eredeti dvd hanem elég ha belépek a steamjén és ott letöltöm a játékot. Továbbá odaadta azt a füzetet amit az eredeti dvd-hez mellékelnek és a hátulján van a cd key. letöltöttem a steamet beírom a nevet, jelszót, és ezután a steam guard kér valami speciális kódot amit még az ismerősöm sem tud aztmondta tőle ilyet nem kért a steam sose tehát addig kéne eljutni hogy legalább a steambe betudjak lépni...

Kérlek segítsetek!!! mert ha a semmire adtam ki 10k-t akkor arra azért sok :(


2011. jún. 19. 21:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Még talán ami fontos lehet, hogy az ismerősöm boltban vette a játékot nem steamen keresztül vásárolta, de elvilleg úgy is kéne működjön a multi ha a játékot letöltöm de a steam accountom eredeti vagy nagyon át lettem verve? :/
2011. jún. 19. 22:01
 2/7 anonim ***** válasza:

A Steam guard az az a dolog, ami megvédi az accountot az idegen kezektől, ha egy másik gépről jelentkeznek be, akkor kér még egy kódot, amit emailben küldenek el az account tulajdonosának (gondolom, aki eladta, emailt nem adott hozzá). Ha jól olvastam, a Steam guardot KÉZZEL lehet bekapcsolni, alapból nincs rajta az accounton. Beszélj az eladóval, hogy változtassa meg az account emailjét egy olyanra, amit aztán odaad,


Több információ a Steam guardról:


[link]

2011. jún. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szép ismerősöd lehet, amikor ugyanannyiért adta el neked a játékot, mint amennyibe a boltban is kerül. Azzal meg semmi ilyen probléma nincs. Amúgy a jófej ismerősöd e-mail címére kellett érkeznie annak a kódnak, amit be kell írnod.
2011. jún. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
utolsó, ha jól értelmezem, az mw2-t és a black opsot vette meg 10ért.
2011. jún. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem PC-n az MW2 pénzt nem ér, a tört verzió sokkal jobb az eredetinél, vannak dedicated szerverek is
2011. jún. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kösz a segítséget!

és akkor ezek szerint tényleg működik úgy is ha a játék töltve van és csak a steam eredeti.

2011. jún. 20. 13:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Miután sikerül bejelentkezni a Steam-be, ott bemész a könyvtárba, és ott letöltheted a játékokat
2011. jún. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!