Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy frissen feltelepített...

Egy frissen feltelepített laptopra miket raknátok fel?

Figyelt kérdés

Egy valaki felrakja aki ehhez ért, mondta, h felrakja a legújabb drivereket, frissítéseket, vírusírtót meg minden fontos programot ami kell, de pl vírusírtóból gondolom az avast-ot rakja fel amit én azonnal lecserélek Advanced System Care-re...Nem tudom, h mit foglal magába, h felrakja a legújabb drivereket. A vidikártyához meg ezekhez rakja fel vagy valami más részhez?(bocs, h ha hülyeséget kérdeztem és elméletileg alapvetőnek tűnik...biztos én is mikor visszaolvasom lehülyézem magam:D) Van valami ingyenes program ami megkeresi a legújabb frissítéseket a géphez és talán "szól" is, ha van új? Ha valami egyéb tanácsotok van a gépemhez(Windows 7 Ultimate), akkor kérem azt is írjátok le.:D

Ui: Eddig XP-m volt ezért nem tudom mire számítsak.


2011. jún. 16. 23:47
 1/1 anonim ***** válasza:
ne parázz csak más a kezelőfelület kb meg mindent kérdezősködik belejössz hamar alap progikat tesz fel pl office adobe reader meg hasonlók és igen a videokártya,alaplap,hangkártya alap dolgokat teszi fel majd meglátod ne izgulj emiatt
2011. jún. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!