Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoW DC probléma, de miért?

WoW DC probléma, de miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lenne egy kis próblémám a WoW-wal de nem tudok rájönni miaz, remélem itt kapok segítséget!

Szóval, tegnap feltelepítettem a Catalysm kiegészítőt, és fel is patcheltem oda ahova kell(mert törtszerveren akarok játszani, ugyanis az eredetit meguntam ^^)

Rendben, regisztráltam átírtam a realmlistet a serverthez.De amikor beakarok jelentkezni a játékba ezt írja ki: You have been disconnected from the server.

Ismerem ezt a mondatot de nem értem miért írja ki, és mindig ez van, és több serveren is. EnUS a játékom.

Valakinek valamit ötlet?

Előre is köszönöm, remélem érthető voltam! :D


2011. jún. 14. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:

De aranyos :-)

Mikor eredetiről jössz és nem érted miért vannak DC-k


én pont fordítva voltam , törtszerverről mentem eredetire és nem értetem hogy-hogy nincs DC?


De hogy válaszoljak is,azért van DC mert nem tudjak megcsinálni tökéletesen a törtszereket,ami ok az magyaroknál a Tauri,de ne is álmodj Cataclysm-rol.

2011. jún. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát káár xD akk játszok tovább WOTLK-n vagy visszamek erdetire de az 1. biztosabb :D
2011. jún. 14. 19:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!