Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem indul a SAMP mit tegyek?

Nem indul a SAMP mit tegyek?

Figyelt kérdés
az a gond hogy ha rákattintok 2 t és connect szerver és mintha semmit nem is csináltam volna és ugyanez a rendes játéknál is de én csak multizni szeretnék jah és a legidegesítőbb az egészben hogy régebben ugyanezen a gépen minden ugyanez volt és ment hiba nélkül mind 2 . segítsetek kérlek. ?
2011. jún. 11. 19:49
 1/4 A kérdező kommentje:
jah és már 4 szer ujratettem és mind a 4 szer máshonnan töltöttem le tehát nem a játéknak van baja sztem de amugy minden más játék megy a gépemen :(
2011. jún. 11. 19:58
 2/4 anonim válasza:

Gondolom az volt hogy ien fehér ablakot hozott le igaz? meg nem indult .... ez azért van mert meg kell cracelni ha akarod hanem mertkülömben nemfut.Mert csak v1.0 exevel fut:)

Cracelni úgykell hogy kicseréled a gta_sa.exe-t azzal amit letöltöttél figyelj hogy v 1.0 legyen!! sok sikert

2012. márc. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lorandkoma válasza:
probáld ki az MTA SA-t ez is töbjátékos mod csak 100x jobb,nagyon jó szerverek vannak
2012. júl. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lorandkoma válasza:
innen letöltheted mtasa.com
2012. júl. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!