Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehetne ezt megoldani?...

Hogyan lehetne ezt megoldani? (Borderlands hiba)

Figyelt kérdés

Feltelepítettem a Borderlands-et majd megpróbálom elindítani (Nem eredeti), és ez történik ( [link] Próbálgatok használni Razor vagy Reloaded Crack-et nem működik.


-> Rokonom laptopján Crack nélkül megy

->-> Windows lett Installálva, azóta nem megy.


Legyetek szívesek segíteni, nagyon szeretnék játszani ezzel a játékkal


2011. jún. 10. 17:44
 1/4 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nem működik a kép akkor:


D:/Program Files/Borderlands/Binaries/Borderlands.exe


"Az alkalmazást nem sikerült elindítani, mert a konfigurációja helytelen. Az alkalmazás újratelepítése megoldhatja a problémát"


-> NEM OLDOTTA MEG!

2011. jún. 10. 17:46
 2/4 anonim ***** válasza:
4000 Ft boltban a játék, azzal hibátlanul megy, és még multizni is tudsz.
2011. jún. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat, de nem lehetne, hogy valaki segítsen is ne csak piszkáljon azzal hogy vegyem meg. Nem vagyok milliómos tudjátok, ha minden játékot megvettem volna akkor 100 ezer már lenne...... Ha nagyon tetszik a játék úgyis meg fogom venni.....


SEGÍTSÉGET!

2011. jún. 11. 09:05
 4/4 anonim válasza:

Nem baszogatásból írom, de mostanában gyakran le van akciózva Steamen. Pl múlt hétvégén is volt. Mi is úgy vettük a kiegészítőket csomagban. Meg olyan is szokott lenni, hogy ha haverokkal együtt veszel többet, akkor olcsóbb. Szóval érdemes lesni.

Nagyon jó játék, nem fogod megbánni. Már ha el bírod viselni a mentés-bug okozta kellemetlenségeket :P

2011. aug. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!