Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a black ops sztorija?

Mi a black ops sztorija?

Figyelt kérdés
Végigvittem de sok mindent nem értek. Hogy, mi van reznoval, meghalt most akkor vagy mi? Mért kérdeznek ki minket és miért kínoznak hudson-ék? Mit csinálunk vietnamba meg Kínába?És mi van azokal a számokal vagy mikel? Valaki leírná elejétöl a végéig az egészet? Am bocsánat a rosz helyesírászért csak kicsit össze vagyok zavarodva.
2011. jún. 8. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Jahj. Biztos azért nem írsz helyesen, mert teljesen összezavart a játék. : DDDD


"A Black Opsban nem a második világháború poklát járjuk meg újfent, hanem annál modernebb időkbe látogatunk, konkrétan a hidegháborús konfliktusokban teljesítünk majd szolgálatot. Az epikus történet során a két főszereplőnkkel az ebben az időszakban lezajlott legdurvább és legizgalmasabb hadműveletekben veszünk majd részt, a Disznó-öböl inváziójától kezdve Vietnamig (egy SR-71 Blackbird magas légköri felderítő gépet is irányíthatunk), ám hiába a különleges kiképzésünk és az egzotikus fegyvereink (spéci nyilakat is használhatunk), egy megbízható, harcedzett csapat nélkül esélyünk sem lenne mélyen az ellenséges vonalak mögött. A történetet ezért végig egy különleges és szupertitkos csapat, a Black Ops tagjaként teljesítjük, a társainkat pedig valódi emberekkel is helyettesíthetjük -- minimum kettő, maximum négy haverunk kísérhet minket kooperatív módban. "

2011. jún. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Reznov egy agymosás útján a fejedbe ültetett figura, arra való, hogy bátorítson, mutassa az utat, és magabiztos lehess 100 ellenség között is. Steiner végezte el rajtad az agymosást, Vorkutában. Reznov jelenlétét végig beképzelted, meghalt a vorkutai szökés alatt. A számok az agymosás következményei. Vietnámban + Kínában küldetésen vagy a hadseregben, Raegen elnök utasítására. A lényeg az, hogy az egész játék egy visszaemlékezés, kivéve az utsó küldetést, amikor a Rusalkára mentek. Végig azt akarják megtudni tőled, hol van a Rusalka. Ennél többet most én se tudok összekaparászni, már 2-3 hónapja uninstalláltam.
2011. jún. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Köszi de nem ez volt a kérdésem

2. köszi te tényleg sokat segítetél, de azt nem tudja valaki hogy akkor miért mosták átt az agyunkat? És mikor reznov meséli a 2. vh-s északi sarki küldijét ott miért akarták megtalálni steinert? Mit akartak tőle? És miért akarták megölni reznovot ott? És ki az a dragovics meg kravcskó? Valami magas rangú szovjet tisztek, vagy ki?k

2011. jún. 9. 07:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Arról szól, hogy megölsz valakit akit nem kellett volna, aztán a csapatod leüt és kiköt arra a szarra, közben a játék a küldetések révén megmutatja neked hogy miért kezdődik így a játék, közben Reznov mesél, és le kell játszani azt, amiről mesél, arról is mesél hogy ki vagy te, így megtudod hogy miért volt ez. Reznovot elfogják, vagy megölik, nemtudom, aztán beadják neked a Nova 6 mérget, amitől bekábulsz, valaki elenged, te menekülni akarsz, innentől nemtudom.. De remélem segítettem valamennyit.
2011. jún. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi a történet?


Az amerikaiak megmentik a világot a csúf ruszkiktól.

2011. jún. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!