Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehet ilyet csinálni? (xbox360)

Lehet ilyet csinálni? (xbox360)

Figyelt kérdés

Lehet olyat csinálni hogy odadom egy haveromnak a merevlemezem, ö meg tölt rá live-ről rá pályákat egy játékhoz?


és nem lesz az xboxomnak semmi baja sem? mert nem szeretném ez a kis trükközés miatt elveszteni :)


Remélem érthetően írtam le.


Válaszokat előre is köszönöm!


2011. jún. 6. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet ilyet csinálni (feltéve, ha a profilját a vinyódra vagy inkább egy pendrive-ra rakja át), de nem biztos hogy működni fog, mert a letöltések profilhoz vannak kötve, szóval nem 100%, hogy el tudod indítani, mivel az ő profilja van a mentett fájlokhoz rendelve. Bár ha offline a profilod, akkor szerintem működnie kellene, de azért nem esküdnék meg rá.
2011. jún. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bár ha úgy gondoltad, hogy az ő gépén (gondolom nincs flashelve) a profiloddal felmész live-ra töltögetni, akkor az simán megoldható.
2011. jún. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És hogyan vigyem át a profilomat?
2011. jún. 7. 20:32
 4/5 anonim ***** válasza:

2 megoldás van.

1: fogsz egy pendrive-ot, azt formázod az xbox-al (memoryban rámész a pendrive-re, rákattintasz, és ott lesz), aztán a profilt egyszerűen áthúzod a vinyóról

2: nincs kettő, most hogy belegondoltam, az csak akkor lenne, ha neked is lenne live-od, mert akkor az email cím és jelszó megadásával bármilyen gépre le lehet húzni a profilt (recover gamertag), mert azokat egy központi microsoft szerveren tárolják, de mivel neked nincs, marad a pendrive.

2011. jún. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!
2011. jún. 8. 20:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!