Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a jó a Portalban?

Hejj kérdése:

Mi a jó a Portalban?

Figyelt kérdés
mindenki úgy odavan érte. énmgég nem játszottam (ezért kérdezem, érdemes lenne leölteni) mert csak kapukon kell ugrálni? nem?
2011. jún. 6. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha te nem szereted a logikai játékokat, akkor ez van. A 2. rész szerintem nagyon jó volt, jó kis sztorija van, a coop is jó volt.
2011. jún. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
DE még mindig jobb, mint az agyatlan hentelős FPS-ek, amikben csak menni kell és lőni.
2011. jún. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Trollololo ***** válasza:
év játéka :)
2011. jún. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Portalt vagy nagyon szeretni szokták, vagy nem látják értelmét, leginkább azok akik nem a kihívást keresik a játékban hanem a kikapcsolódást, pl lehenteli a zombikat. De a portál más, logikáás mégis kikapcsol a storyja meg úgy az egész légköre miatt, bár én néhol már nyomasztónak éreztem :D


szerintem megéri, ha másra vágysz mint a cod, vagy nfs

2011. jún. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Alapvetően elvan vele az ember, csak nekem az irányítása nagyon nem feküdt, felidegesítettem magam és azóta se próbáltam. xD

És már az első néhány alapvető tanuld meg hülyegyerek mit kell csinálni fajta rész után jön az, hogy na most akkor mit is kéne? XD

2011. jún. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az nem csak arról szól hogy te Portal kapukon mész át lényegébe igen erről de ez nem ilyen egyszerű!Ez egy logikai játék neked kell kitalálni hogy hova lövöd úgy a Portal kapukat hogy átjuss a adott pályán!

Persze az első pár pálya még csak ilyen beelégítő hogy megismerd a játékot!


http://www.youtube.com/watch?v=Iiq8tA3x33I

2011. jún. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
igazából azért kérdeztem mert már meguntam az fps-játékokat, és kíváncsi voltam mi a véleményetek erről. ha az év játéka volt, akkor lehet, h érdemes letölteni:)
2011. jún. 7. 21:19
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A KEDVENC JÁTÉKOM A PORTAL 2-ÉRT PEDIG KÉPES LENNÉK 5X ANNYIT IS KIFIZETNI, MINT AMENNYIBE MOST KERÜL, ISZONYATOSAN JÓ JÁTÉK!!!! az első részt 4x a második részt 2x végigjátszottam, és SZERINTEM én vagyok a legnagyobb magyar portal-fan!!! TÖLTSD LE!! KÖTELEZŐ MINDENKINEK AKI SZOKOTT KOCKULNI!
2011. jún. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ó, igen, megéri, nagyon jó játék :)

Csak kár, hogy a második crackelt változata állandóan leáll...

2011. jún. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
van hozzá patch, akkor már nem fog kifagyni :D
2011. jún. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!