Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gladiatus- Hogy tanulhatok...

Gladiatus- Hogy tanulhatok Bónuszokat?

Figyelt kérdés
Nemrég jöttem vissza Gladiatusozni, és észrevettem a változásokat, pl. az ellenfeleknél. Láttam hogy a patkánynál 20% -az esély a bónuszok tanulására. De váltottam a szintemhez való helyre- Bandita tábod - ahol már a Hűtlen katonánál 0%. Miért van ez? Ez alapból így van?
2011. jún. 3. 14:25
 1/1 anonim válasza:

Ez azért van így mert ahogy nő az ellenségeid szinte úgy csökken az esély arra hogy kapsz egy bónuszt.

Például 35-40 es szinten 3-2% az esély arra hogy kapj egy bónuszt.Azért van hogy magas szinten már 0% az esély rá hogy meg kapd a bónuszt hogy ha mégis szeretnéd akkor vásárold meg 5 runinért e-miatt neked rendelned kell rubint és az nekik jó.

2011. aug. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!