Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Olyan single player játék...

Olyan single player játék mint pl az aion? Olyan játékot keresek ami inkább mmorpg én nem ismerek ilyet de ha van annak nagyon örülnék azért kéne single player mert a netem mindig szakadozik és nem tudok online mmorpg-vel játszani :D

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Az MMORPG az csak netes. De ettől eltekintve értem a kérdésedet. Írok párat: X-Blades (eléggé hentelős) Dragon Age 2 (egyszerűen imádom) Első része is biztos jó de azt nem ismerem. Fable sorozat esetleg abból az első (The lost Chapters) a legjobb. Darksaider 2 (engem nem kötött le de ettől eltekintve neked lehet hogy tetszene) Witcher sorozat sztem nagyon jó. Hellgate London. Régi de szerintem nagyon jó. Stílusilag nemtudom hova sorolni mert lehetsz mágus idéző stb... játszhatsz fps de akár kulső nézetből is. Perpill ennyi jutott eszembe, ha még eszembe jut vmi írok. Jó szórakozást :)
2013. nov. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!