Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter Strike 1.6-ba hogy...

Counter Strike 1.6-ba hogy lehet betenni képet, amit a játékban le lehet rakni?

Figyelt kérdés
Már beraktam 64*64 képkockába, png-be, bmp-be, meg már mindenbe, próbáltam negatívban, próbáltam Decal Converterrel, de eddig amit elbírtam érni max, az az volt, hogy egy képet (vagyis úgy kép, hogy nincs rajta igazából semmi) úgy mutat, hogy egyik fele kék, másik fekete (de az első szín attól, függ, hogy a játékban hogy állítom be).
2011. máj. 29. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:

van egy par ojan oldal nem tudnek idezni cimet me mar reg hasznaltam es nincs elmentve ci de az a lenyeg h a kepet atalakitja ojan formatumba amijet ker a jatek es ezt be kell tegyed egy mapaba

bocs de mar nem jatszok cs1.6 ot es mar nem emlekszek tisztan de probald meg megkeresni

Google a baratod :)

2011. máj. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oké, köszi a választ!
2011. máj. 29. 16:13
 3/3 anonim ***** válasza:
megkeresed a könyvtárát a cs-nek és ott van 1 mappa h spray vagy ijesmi és oda kell berakni
2011. jún. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!