Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA SAN ANDREAS! Los Desperado...

GTA SAN ANDREAS! Los Desperados (utolsó előtti küldetés)?

Figyelt kérdés

Amikor a vagosokat kell legyilkolni Cesar kérésére...

oda kell menni, és a házak között legyilkolni kb 50 vagost. de utána, amikor sunny ki akarja nyírni őket a rakéta vetővel, a kocsit lövi meg és magát nyírja ki. mindig így van! más kb 30 szor próbáltam. eddig kódok nélkül csináltam. hogy csináljam azt meg, hogy ne magát nyírja ki az a gyökér sunny?


2011. máj. 25. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem 1-szer volt ilyen

ha be tudsz szállni a kocsiba vezess arrébb vagy lökd az emberkét arrébb

2011. máj. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de mindig előttem van és mire oda érnék, már lő a rakéta vetővel... és mindig meghal :S
2011. máj. 25. 18:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ez probléma, sajnos nem emlékszem mit csináltam hogy elmúlt de azt hiszem hogy sunny előbb utóbb meg fog halni amúgyis , lehet hogy pont akkor, de nézz videókat a youtube-on vagy a www.gtamissions.com oldalon hátha az segít egy kicsit
2011. máj. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!