Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen a WoW tört szerveren?

Milyen a WoW tört szerveren?

Figyelt kérdés
Soha nem törtöztem még, csak eredetit, de mivel az már nem jó, ezért kipróbálnám a törtöt. Taurira gondoltam, az jó? Sok a bug? Sok dolog van, ami nem működik?
2011. máj. 24. 15:53
 1/6 Csorby ***** válasza:
dehogy,ugyan olyan mint az eredeti csak 1 kicsit jobban fejlődsz,amm nemhiszem ,h bugos..próbáld ki.amm mivan az eredetivel h nemjó?mert aztirtad..
2011. máj. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bug sok mindenhol van, de legjobban a Tauri-val jársz a magyar szerverek közül, ha nem akarod magad halálra unni. Naxxramas, Ulduar, Eye of Eternity, Obsidian Sanctum és Vault of Archavon van nyitva a raid-ek közül. 5 fős insták közül, ICC kis insták és ToC nincs nyitva. BG-k és aréna van. Wintergrasp is működik. A Tauri realmek közül a Tauri-t vagy a Reborn-t ajánlom.
2011. máj. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A legnagyobb baj velük, hogy 12-13 évesek játszanak rajtuk leginkább.
2011. máj. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Eredetivel a dungeon finder a bajom, mert sztem teljesen elrontotta a játék közösségi hangulatát
2011. máj. 24. 18:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Na ezzel egyetértek, már jó tauri-n, is de néha olyan balfszkkal dob össze... De lfg-n is össze lehet szedni valami bandát, és úgy nyomjuk be DF-et.
2011. máj. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Törtön álltalában a Boss csak úgy álldogál és nem jön be event szerint
2011. máj. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!