Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik mostanában megjelent/va...

Melyik mostanában megjelent/vagy nemrég megjelent játékot ajlánlanátok PC-re tapasztalatok alapján?

Figyelt kérdés
Bármilyen játékra nyitott vagyok.
2011. máj. 24. 12:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és a Portal 2-t megéri megvennem, vagy nem olyan jó és csak kíváncsiság képpen töltsem le?
2011. máj. 24. 13:09
 2/5 anonim ***** válasza:

A Portal 2-t tízből kilencesre értékelte a PCDome, szóval szerintem érdemes megvenni. [link]

De akár le is töltheted először, hogy megnézd milyen.

Engem főleg az FPS-ek meg az autós játékok érdekelnek, szóval ezekről tudok csak nyilatkozni, amit érdemes megvenni az a Battlefield Bad Company 2, Call of Duty Black Ops, Medal of Honor, valamint Dirt 3.

2011. máj. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Portal 2 100%-ig megéri az árát.
2011. máj. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Portal-t már letöltöttem, most fogom kipróbálni, a Black Ops megvan, DIRT-eket szeretem. Köszönöm a választ!
2011. máj. 24. 19:05
 5/5 anonim válasza:
Nekem a portal 2 nemtetszett, nem az én stílusom... Ami nekem nagyon bejött az a Dragon Age 2, kiválo grafika...ha versenyzős játékokat szeretsz, akkor NFS World is nagyon jó, folyamatos frissítések...
2011. jún. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!