Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steamra + nonsteam? Sziasztok...

Steamra + nonsteam? Sziasztok van 1 eredeti steamom non steam? és ha most telepítek 1 non steamot akkor mi lesz?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Mivel kell telepítő kód hozzá, akkor nem tudod telepíteni.És Key-Generátorral nem lehet rá generálni, szóval vagy használod hamisat, vagy megveszed az adott játékot eredetibe.
2011. máj. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
haóóóó ember olvasd el.... NEKEM EREDETI StEAMOM VAN . ÉS NON STEAMOT AKAROK RÁ TELEPÍTENI AKKOR MI LESZ?. ... (A GÉPEMEN MÁRT VAN 1 EREDETI STEAM.)
2011. máj. 22. 12:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha kicsit is ismernéd a Steam-et, bárki ingyen hozzájuthat egy Steam klienshez, ami EREDETI.De ha te NonSteam-est akarsz, le kell töltened egy NONSTEAMES PÉLDÁNYT.
2011. máj. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ÉS AKKOR A STEAM IS TÖNKREMEHET
2011. máj. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
xD... Ember neked el mondom lassan ok ? :D... én meg vettem az orange boxot ami steamos. És most fenn van a gépemen a steam. Ami az orange boxal együt volt. ÉS Haverom ki írta nekem a cs 1.6 ot ami NON STEAMOS és azt fel lehet rakni a gépemre? ha már 1 szer van 1 eredeti steam rajta? És mellé fel rakok 1 non steamot?
2011. máj. 22. 17:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Végre érthető:D Igen, lehet, de vigyázz, hogy amikor futtatod a NonSteam-es játékot, akkor a Steam a háttérben ne fusson, mert közbezavarhat.
2011. máj. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
bekulázok. teljesen érthetetlen volt a kérdés, amig nem írtad le kommented be hogy mit is akarsz. a nonsteames játék annyit jelent hogy kell kell hozzá a steam. olyan mintha egy sima tört játékot felraksz. egyszerűen telepíted azt crackeled ha kell és játszasz, csak ne legyen közbe bekapcsolva a steam.
2011. máj. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na :D köszönöm :)
2011. máj. 23. 14:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Kicsit kurv@értelmetlen a kérdés, de segáz..
2011. dec. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!