Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Irnátok olyan játékokat mind...

Irnátok olyan játékokat mind mondjuk a resident evil 4-5 dead space land of the dead mass effect devil may cry. Ilyesmiket? HA LEHET CSUPA FÉLELMETES ÉS ZOMBIS LEGYEN! és ne nagy gépigénnyel

Figyelt kérdés
köcce még 1x csupa zombis legyen! és beszaratós
2011. máj. 21. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon félni akarsz akkor Amnesia The Dark Descent; és csupa zombis: Left 4 Dead
2011. máj. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát a Dead Spcae után nem tudom mi lehet még félelmetes,én annó majd össze *artam magam rajta.Azóta semmitől nem félek xD


Ezeket még tudom ajánlani:


Alone In The Dark 4

Alone In The Dark 5

F.E.A.R

F.E.A.R 2

Clive Barker's Jericho

Condemned 1

Condemned 2


Érdekes hogy a Mass Effect-et is be raktad a listába,hol ott az nem is indul a "horror" kategóriába igaz vannak benne "érdekes lények":)


De ha már ettől is beszartál,akkor talán még érdemes lehet megnézned a Dragon Age Origins-t és a Dragon Age II-t.Még nem játszottam vele,de elég durva arcok vannak benne a videók alapján.

2011. máj. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az írásodból ítélve 11 évesnél több nem lehetsz. Am. ha "csupa zombis" játékot szeretnél ami " beszaratós" akkor töltsd le a Land of the dead: Road to fiddlers green-t.
2011. máj. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
előző válaszoló már bocsi de 16 vagyok... csak siettem amikor a kérdést írtam...Amúgy a land of the dead-ot már végignyomtam sztem jó game volt
2011. máj. 23. 19:47
 5/5 anonim ***** válasza:
16? Szerintem nem!
2011. máj. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!