Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ingyenes lesz a Call of Duty...

Ingyenes lesz a Call of Duty Modern Warfare 3 bétája?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Cod-okból nem szoktak bétát megjelentetni. Az online multiért meg nem kell fizetni a teljes játékban sem.
2011. máj. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A codmw3 weboldalán írták hogy fel lehet iratkozni beta teszter-nek én feliratkoztam(annyi hogy meg kell adni az e-mailt)és azt akarom meg tudni hogy ingyenes-e!!!!!!!
2011. máj. 21. 11:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyilván ingyenes. Ez csak bétateszt, jól is nézne ki, ha már ezért is pénzt kérnének.
2011. máj. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De egyébként belinkelnéd azt az oldalt? Én még úgy tudom, hogy hivatalosan be sem jelentették. Persze nyilván lesz, nem cáfoltak meg semmit, csak fura, hogy máris béta-tesztereket keresnek, mivel az hivatalos dolog, hivatalosan meg ugye még nincs.
2011. máj. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

[link] ez az oldal.

Rámész a BETA fülre oda beírod a e-mailt és visszaigazolod ennyi.

2011. máj. 22. 13:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Hm, fene se tudja, nekem azért gyanús, hogy ez hivatalos lenne, lévén nincs bejelentve, meg semmi Infinity ward vagy Activision logo nincs az oldalon. Szerintem ez nem frankó, de ne legyen igazam.
2011. máj. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na tessék, ez egy mai cikk, valóban nincs hivatalosan bejelentve még a játék, szóval kizárt, hogy az az oldal igazi lenne.

[link]

2011. máj. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!