Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondjatok már pár jó mp-es...

Mondjatok már pár jó mp-es lövöldözős játékot?

Figyelt kérdés
Csak olyat amivel lehet játszani úgy hogy nem veszem meg.:D Valami olyan kéne, amin nincs sok hacker, mert most játszottam a COD 4 MP-rel és fú... Teli van hackerrel, de kivétel nélkül mindeki wallhackkel vagy aimezik vagy ilyen szarságokat. Úgy fel tudnak idegesíteni. Szóval akkor tudtok mondani valami jó lövöldözős torrentről letölthető mp játékokat, amiben nincs sok hacker?:D
2011. máj. 14. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát,minden ingyenes mp lövöldözős játék tele van hackerrel,de amiket ajánlok:


CombatArms

WarRock

Crime Craft

Global Agenda Free Agent

Alien Swarm(steam)

Alliance of Valliant Arms


A Combat Arms-ban rengeteg hacker van,de érdemes ki próbálni.Van benne co-op küldetés ahol másokkal együtt egymás oldalán harcolva teljesítesz küldetéseket vagy épp survival ahol zombi támadást kell túl élni másokkal és van olyan is benne amikor a csapat x tagjai zombivá alakúlnak és az a feladatuk hogy megfertőzzék a másik csapatot.A másik csapatnak pedig túl kell élni vagy ki kell írtani a zombi játékosokat ami nagyon nehéz..Sokat szórakoztam vele,hackerekkel végülis ritkán találkoztam.

2011. máj. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi:) CAztam vagy 1 évig:D de aztán ott is túl sok lett a hacker.. Én cska azt nem értem hogy ez miért jó nekik?? Mert nem tudnak játszani, és aki próbál azt felbasszák agyilag?:D
2011. máj. 14. 14:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!