Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Rendelés most kihozzák vagynem?

Rendelés most kihozzák vagynem?

Figyelt kérdés

Hellosztok meg rendeltem a Battlefield Bad company 2 nevü játékot pc dome shop oldalról -> [link]


és semmi konkrétat nem irnak hogy most mikor hozzák ki mikorra várható ...

ha valaki rendelt azm ondja meg hogy jó e ahogy csináltam

eddig cd galaxisról rendeltem ott minden okésan határozottan levolt irva hogy ekkora várható de itt nem


csináltam accountot kosárba tettem rámentem hogy rendeles és küldtek e mailba egy üzenetet (egy automatikus üzenetet)

amibe ez van


--------------------

Megrendelt termékek:

--------------------


Battlefield: Bad Company 2 (PC)

2490 Ft

1 db

Elérhetőség: 3-7 munkanapon belül


akkor msot az van hogy 3-7 napon belül jöhet ki? hozhatják ki?


nem igaz hogynemtudják oda irni hogy ekkora hozzák ki és kész

msot azt se tudom hogy mikorra várjam meg mikor csörög a telefonom hogynemvagyok otthol....


2011. máj. 9. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Ott van: "feladás általában 3-7 munkanapon belül", tehát akkor fogják feladni, mert ők is akkor kapják meg, pontosan nem tudhatják... mit nem értesz még? Ott van az "Információ" rész is ahol még részletesen is le van írva minden. Pontosan ők sem tudhatják mikorra fog hozzád megérkezni az áru.

[link]

2011. máj. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

de tudhatnák mert akkor a cdgalaxis se tudná :)

de jó okés ksöz a választ...

2011. máj. 9. 16:25
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy nekik van raktáron, vagy extragyors a futárszolgálat, mármint a cd galaxisnál.
2011. máj. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
már öt napja leadtama levelet és mégsemmi nem jött...
2011. máj. 10. 20:12
 5/5 A kérdező kommentje:

az király megvan rendelve és üzenik hogy elfogyot:))

..

2011. máj. 11. 19:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!