Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft:[WARNING] Can't...

Minecraft:[WARNING] Can't keep up! Did the system time change, or is the server overloaded?

Figyelt kérdés

Minden egyes alkalommal mikor felmegyek a szerverre, ezt írja ki és laggol mint a veszedelem...

Csomó külföldi fúrumon kerestem a megoldást, de nem találtam...

Bukkit szerverem van, csomó pluginnal. Mindenki tud csatlakozni, csak akkor van ez a probléma, ha én is utánuk megyek...

Aki tud megoldást, azt megkérem, hogy írja le, mert sokan szenvednek ettől a problémától...


2011. máj. 7. 11:29
 1/3 A kérdező kommentje:

Rájöttem a megoldásra!

Ugye találkoztunk már azzal, hogy a világ szélén állunk, beleugrunk a semmibe és beakad. Na ez történik egy játékossal és ezt fel kell dolgoznia a szervernek!

A megoldás: maradjunk a szerveren és várjuk ki, ameddig a parancssorunk abba nem hagyja a Can't keep up üzenetek irogatását. (vagy a játék lagg nélkül fut)

Remélem segítettem!

2011. júl. 26. 23:06
 2/3 A kérdező kommentje:

Hozzáteszem, ez 10, vagy akár 20 percig is eltarthat!

Javaslom, üljetek le elé egy nagy tál pattogatott kukoricával és várjátok a csodát :D

2011. júl. 26. 23:08
 3/3 Szabi199505 válasza:
Huuuuuuuu nagyon köszi sokat segítetél mert akkartam szervert csak ez volt vele a gond kösz a megoldást :)
2016. márc. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!