Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Biztonságos nekem feltölteni...

Biztonságos nekem feltölteni egy haverom XboxLIVE accountját ha neki nincs dombornyomott kártyája?

Figyelt kérdés
Egy haverom arra kért, hogy töltsem fel az xbox live accountját mert nekem van dombornyomott kártyám és, hogy ez neki így olcsóbb lenne, természetesen a zsét odaadná. Na szóval a kérdés az, hogy ha én itthonról feltöltöm az accountját amit megad, később valahogyan hozzá tud férni a kártyám adataihoz vagy ilyemi? Eléggé bizalmatlan fajta vagyok .
2011. máj. 4. 22:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Csak akkor fog működni a kártya, ha magyar regisztráció van. Külföldinél pár nap után visszadobják a pénzt a számlára, és nullázzák a vásárlást. Amúgy nem hiszem, hogy olcsóbb lenne, a bankkártyáddal meg ne fizess másnak, mert az onnantól regisztrálva lesz. Inkább itt vegyetek cuccokat, leteszteltem, plusz rengeteg ismerősöm is, gyors, és biztos.

livekodok.com

2011. máj. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!