Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WOWon Frostra, Unholyra vagy...

Oláh Péter kérdése:

WOWon Frostra, Unholyra vagy Bloodra talenteljem a DK-mat?

Figyelt kérdés
Olyan érdekel ami jó pvphez,bghez de instán is el lehet menni vele.
2011. máj. 3. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Emberfüggő

Bloodon szinte nem tudsz meghalni, Froston cseszett nagyot dps-elsz, Unholy meg valahol a kettő között stagnál, de a törtös vagy vigyázz vele, mert olyan szar bugos, hogy fúj.

2011. máj. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Trollololo ***** válasza:
attól függ melyik szerver :) taurin instázáshoz Frost DW DPS-t tudom ajánlani (tapasztalat), BG, Arénához meg már az UH-t, a Blood meg jó mind2-re :)
2011. máj. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1xerű, mindig amelyik a legbugosabb
2011. máj. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ettől féltem hogy ennyire különböző vélemények lesznek:S akkor most melyik?:D már elkezdtem a frostot, wsg-n elég jó voltam csak egy blood dk 5x beirtott a duelbe:S most elbizonytalanodtam
2011. máj. 3. 22:44
 5/5 Trollololo ***** válasza:

amelyik neked jól megy, hiába az UH a legimbább PvP-ben, ha nem tudsz vele bánni, nem érsz sokat, de pl. Frost DK-val, noPvP gearben vasaltam 16k FS-t is AB-n :) ONEHIT!


olyannal menj amit tudsz használni

2011. máj. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!