Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért fekete a Sims 3ban a...

Miért fekete a Sims 3ban a embereim arca? Mi kell a Sims 3 játékhoz?

Figyelt kérdés
Olyan, mintha egy álarc lenne rajtuk, és nem mindig fekete, van hogy narancssárga, kék, és a ruhájuk/bőrük is kockás...A játék nem lehet hibás, mert egy barátnőmtől kaptam, és neki nem olyan. Az én gépemben lehet a hiba? És mi? Milyen programok, vagy számítógép-részek (nem vagyok nagy számítógép-zseni, bocsi a kifejezésemért:P) kellenének hozzá?
2011. máj. 2. 19:53
 1/7 Dawee♫ válasza:

hali

lehet a video kártya a rossz és attól olyan rossz az emberek

2011. máj. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dawee♫ válasza:
bocs rosszak az emberek*
2011. máj. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Videokártya lehet a hibás, gondolom én. Milyen géped van?
2011. máj. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Lehet..Köszönöm a váaszotokat!

Laptopom van, Toshiba...de a videókártya típusát meg ilyesmit nem nagyon tudok:S

És szerintetek összefügghet a videókártya hogy rossz a képernyőm? Tehát a jobb oldalon színes csíkok vannak, és egyre több...nem hinném hogy kiégtek, mert színesek, és a képernyő tetejétől az aljáig mennek..de most lehet hülyeség volt ezt a kettő dolgot összekötni..

2011. máj. 3. 06:53
 5/7 A kérdező kommentje:
bocsi: videókártyával
2011. máj. 3. 06:54
 6/7 anonim válasza:

Szia!

Nem tudom hogy összefügghet-e a monitorod és a videókártyád, de én nem ajánlom laptopra mert rettentően le tudja lassítani a gépet. Nekem asztali gépen van feltelepítve és még így is nagyon lassú. Pedig a videó kártyám nem lassú. Ha lehetőséged van akkor telepítsd fel asztalira és hátha eltűnik a csík is a gépről :)

2011. máj. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A csíkok már előtte ott voltak, de köszönöm a válaszod, megfogadom!:)
2011. máj. 4. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!