Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTAIV Alexandra Chilton?

GTAIV Alexandra Chilton?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy valaki le tundá írni, hogy kell megismerkedni Alexandra Chiltonnal a játék során? Tudom, hogy nem a love-meet-en hanem egy másik oldalon, azt már meg is csináltam, de már "napok" óta nem írt e-mailt. Valamit rosszul csináltam, vagy a csaj lusta? xD
2011. ápr. 30. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
"Deconstruction for Beginners" ezután a küldetés után tudsz vele találkozni.
2011. ápr. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt tudom, de ő is egy e-mailt fog küldeni majd, amiben egy időpont lesz, hogy mikor kell találkozni vele?
2011. ápr. 30. 19:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg neki küldeni még egy e-mailt.Amúgy mindjárt játszok és megpróbálok vele találkozni akkor hátha többet tudok segíteni.
2011. ápr. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem se sikerült pedig már 20x mentettem és szakítottam minden barátnőmmel.Azért még próbálkozok.
2011. ápr. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.A csaj adatlapján van egy link arra kattints rá és nézelődj ott egy kicsit, csak azután kapod meg az e-mailt miután megnézted a blogját!
2011. máj. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!