Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a jobb: Dragon Age 2,...

Melyik a jobb: Dragon Age 2, vagy Final Fantay 14? (Xbox360-ra)

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:
a dragon age szep es jo... a ff14 allitolag nagy bukas
2011. ápr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Teljesen más a kettő. A dragon age 2 egy nem rossz akció szerepjáték, a final fantasy 13 (14 nincs xbox-on, az egy mmo pc-n és ps3-n, de ótvar sz*ar), meg tipikus japán szerepjáték. Na jó, lehet nem tipikus, eléggé egyszerű lett (harcolsz, átvezetőt nézel, harcolsz...). A da2 azért valamivel interaktívabb. Szerintem nézz meg video review-kat mindkét játékról, és akkor el tudod dönteni. A legjobbak az ign.com, gametrailers.com, gamespot.com, de ha nem tudsz külföldiül, akkor itt van magyar:

[link]

A FF13-ról nem találtam magyart.

2011. ápr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ.Még egy kérdés:a testvérem megvette a DeadSpace2-őt és hozzá adtak egy dragon age2 kupont hogy valami Clarke-Inspired Armor-t kapok ha be írom a kódot.Ez az armor erős?
2011. ápr. 29. 09:16
 4/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem és nagyon jó, köszike:)
2011. ápr. 29. 09:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!