Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem tudok San Andreas Multi...

Nem tudok San Andreas Multi Playerezni! Valaki segítene kérem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mivel nem tudok uj topicot nyitni mert büntetőpontot kaptam ezért segítség kéne! Nos volt az abajom az a Runtime Error ami miatt nyitottam régebben ezt a témát. Na az a lényeg hogy bánatomba ma elmentem a Media Markt-ba és vettem egy eredeti GTA San Andreas-t amit fel is telepítettem. Letöltöttem a LINK a San Andreas Multi Player 0.3c-t is és feltelepítettem az eddig megszokott módon. Kimásoltam a Fay RPG ip címét majd be a SAMP-ba. Rákattiontottam majd "SAVE" és "connect". A változás csak az volt, hogy az egér mellet megjelent egy töltést szimbolizáló homokóra mi elkezdett forogni vagy 5sec-ig és utánna eltünt majd semmi nem történt! Könyörgöm ki tud valamit az segítsen!! Eddig mindín a módján működött de most nem tudom mi történt valójában. Rendőr vagyok és nem szeretek inaktív lenni és az is igaz hogy függő lettem.Újraraktam az egész gépet, eredeti San Andreas, és samp 0.3c. Kérem, nagyon szépen kérem! Segítsetek!
2011. ápr. 24. 00:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Helló.

Én is Fay-oztam és én is szinte már függő voltam (vagy 2 éve volt ez azt hiszem), de hála istennek leszoktam róla..:D

Na jó, de nem ez a kérdés..:D

Szóval.. Nem tudom, hogy mitől lehet meg mostanában egyáltalán nem játszok nem is ismerem ezeket az új frissítéseket vagy, hogy hívják ezeket ( értem itt, mint pl. írtad, hogy 0.3c ).

Tehát szerintem a multi playert rakd újra megint, vagy nem a pinged volt nagy, esetleg Bannoltak, de azt úgyis kiírná. De írtad is, hogy Runtime Error, ami, ha jól tudom azt jelenti, hogy Futásidő hiba, tehát a betöltéssel van valami.

Így pontosan én sem tudom mivel van baj, de azt ajnálom rakd újra az egészet.

Remélem azért segítettem valamit.

2011. ápr. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!