Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan játék Xboxra hogy 4...

Kojesz kérdése:

Van olyan játék Xboxra hogy 4 playerbe, egymás ellen, vagy kijátszásban játszani? (LENT)

Figyelt kérdés
Kéne xboxra olyan játék , amin 4en vagy egymás ellen , vagy kijátszani lehet a játékot ! de a lényeg h 1 xboxon , mert legtöbb játékoz 2 xboxot kell egybekötni h tudjunk játszani 4 en ! de olyat szeretnék ahol 1 xboxon lehet
2011. ápr. 23. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Halo 3, Halo odst, Halo reach
2011. ápr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem lehet 4-en co-op ban . multkor probáltuk...:S
2011. ápr. 23. 20:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne. Vagy nem? Multizni tuti lehet 1 gépről négyen. Szerintem a coop is megy. Az az igazság, hogy live-on keresztül toltam haverokkal, szóval nem vagyok teljesen biztos. Aztán ott van a Fifa sorozat pl, azt tuti lehet tolni 4-en, bár gondolom pont nem ilyenre gondoltál. Meg asszem a black opsot is lehet így tolni botok ellen.
2011. ápr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ő Tudom tudom. a Halot nem lehet Campaing ban co-op csak egymás ellen ilyen multiba. meg ahm a codok azok mennének csak az ujjab játékoknál pl : Bulletstorm , ezeknél feltett valami patch-t és nem lehet semeik codot elinditani :S
2011. ápr. 24. 12:15
 5/8 anonim ***** válasza:
2-en tuti lehet kampányt tolni osztott képernyőn a Halo-nál. Ilyen még a Left 4 dead 1-2, Borderlands, Army of Two 1-2
2011. ápr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
aZ armi Of Two 40th day megvan , a halo-t kivittük már 2 en,
2011. ápr. 27. 16:22
 7/8 A kérdező kommentje:
Left 4 Dead 2 is megvan xD
2011. ápr. 27. 16:23
 8/8 A kérdező kommentje:
csak nekem 4 es kéne
2011. ápr. 27. 16:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!