Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dead rising 2 skidrow windows...

Dead rising 2 skidrow windows live product key?

Figyelt kérdés
az instalálásnál akár mijent elfogad de a windows live bejelentkezés után ujra kéri a kodot ! de ott már nem fogadja el pedig szükség van rá mert enélkül nem lehet menteni a játékba ! hogy tudok igy átszani ?:
2011. ápr. 23. 09:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Sajnálom,de azt nem tudom! :(

Csak annyit tudok,amit kiír!

De ha rám hallgatsz,akkor letöltesz egy másik verziót,és ha akkor is azt írja ki,lehet,hogy a merevlemezeddel van a baj,bár mondjuk ha csak ennél a játéknál van a gond,akkor nem valószínű! :)

2011. ápr. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
már töltöm reggeltöl töltöm egy ,ásik verziot ami nem skidrov-os remélem ez már jo lessz és remélem lesz hozzá intalálo kod is!
2011. ápr. 24. 11:43
 13/17 anonim ***** válasza:

Sztem sikerülni fog,legalábbis drukkolok! :D

13/F

2011. ápr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
hát jo volna... bakker most nézem eddig héberül irtam XD
2011. ápr. 24. 21:35
 15/17 anonim ***** válasza:
mit írtál héberül? XD
2011. ápr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
egy csomo betüt kihagytam. vááááááááááááááááááá amugy meg amit leszedtem már lejött a dead rising de hibásan lett felrakva na netud mijen ideges vagyok váááááááááá
2011. ápr. 26. 17:34
 17/17 anonim ***** válasza:
Sajnállak! :(
2011. ápr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!