Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tud nekem segíteni valaki a...

Tud nekem segíteni valaki a "F. E. A. R Project Origin" nevű játékhoz serial kódot?

Figyelt kérdés

Keresgéltem,de én sajnos nem találtam, valamint a játék telepítője előtt bejön valami steam ahol regisztrálni kell.. az mire jó???


Köszönöm.


2011. ápr. 22. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg kéne venni eredetiben és nem lelopni a netről.
2011. ápr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jajj de okos vagy, ezt a mondatodat leírhatod mindenhová, de kösz a segítséget, aki mégis tudna annak köszi.
2011. ápr. 23. 18:27
 3/7 anonim ***** válasza:
XAM6-NYG3-TET5-SYR3-6949 - Ezt próbáld
2011. ápr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2011. ápr. 25. 19:57
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jó a kód:S ez a sima F.E.A.R telepítőkódjának lenne jó, a Project Origin az a második rész. Ennek öt darab 5 karakterből álló telepítőkódja van.
2011. ápr. 27. 20:13
 6/7 anonim ***** válasza:
A jó tanács nem kellet, akkor csak várjad azt a kódot, amire várhatsz örökké...
2011. ápr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:) Szia egyetlen legtisztességesebb barátom. Tudom te neked minden lemezed, legyen az játék vagy bármi más, szépen eredetiben sorakozik a polcodon.:) Hát örülök neki hogy ilyen sok pénzed van. Egyébként annyira nem fontos, nem vagyok játékb*zi, csak ez egy klassz játék és megmutattam volna valakinek. De ha ennyire problémás akkor van más dolog is ami fontosabb ennél. Üdv:)
2011. ápr. 28. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!