Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims2 Házi kedvencek kiegészít...

Sims2 Házi kedvencek kiegészítőt nem sikerül feltelepíteni, hogyan kell?

Figyelt kérdés
Már rengetegszer nekiugrottam kiegészítőt feltelepíteni a sims2-höz, de ez sehogysem sikerül. Letöltöttem az alapjátékot, fut szépen. Letöltöttem hozzá a Házi kedvenceket , kicsomagoltam, bemountoltam , feltelepítettem. Amikor el akartam indítani, azt írta ki, hogy "Jelenleg a Sims2 rossz verziója fut. Kérlek, ezt futtasd helyette: Házi kedvencek"... Elindítom azt és kiírja ezt:"Kérjük, ellenőrizd, hogy a Házi kedvencek lemez a meghajtóban van-e.." Rájöttem már arra , hogy crackelni kell, amivel eddig soha nem volt gond. Most mégsem sikerül... Tudna valaki cracket adni hozzá és esetleg elmondaná valaki mit nem csináltam jól? Segítsetek!
2011. ápr. 20. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
egyik ismerősöm telepítette fel nekem a kiegészítőket és minden kiegészítőhöz csinált új meghajtót is, hogy azt higgye a gép, hogy minden meghajtóban van 1-1 cd. aztán letöltött egy daemon tools nevű programot amivel be lehet bootolni a játékot kezdés előtt, és így nemcsak 1 de egyszerre 3 kiegészítőt tudtam használni. :)
2011. ápr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, crackelni kellene, valóban. És csak úgy keress rá neten, hogy The Sims 2 Pets crack, és találsz rengeteget. :)

A virtuális meghajtók - amiket az előző hozzászóló ír -, azzal ne foglalkozz, mert nálad semmi köze a hibához.

2011. ápr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
örülj neki hogy te fel tudtad telepíteni nekem a telepítés végén ezt írja ki: A következő alkalmazás ellenőrzi a Sims 2 frissességét rákattintok hogy OK aztán csak ennyit ír ki kérjük helyezd be a The Sims 2 lemezt én barom meg be mountoltam és semmi tud valaki segíteni
2013. okt. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!