Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Keresek egy nagyon régi...

Keresek egy nagyon régi stratégiai játékot, emlékszem a játékra magára de a nevére nem, és sehol sem találom. Valaki meg tudja mondani hogy mi lehetett a játék neve?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött a játék hogy egy faluban vagy, ahol össze kell szedned az embereidet, az egyik karakter akire a legjobban emlékszem az egy varázsló aki hogy ha széthúzza a köpenyét, egy nagy tűzgolyót lő ki onnan, van benne törpe és még sok egyéb varázslatos karakter. Emlékszem még egy olyan pályára ahol egy vár mellett kellett menni egy törpével, hogy megtaláljuk az elveszett csapatunkat, továbbá egy olyan ahol valószínűleg az alvilágban vagyunk, ahol szellemszerű fekete ruhás, csuklyás szellemek lőnek minket nyilakkal. Utolsó ilyen emlékem az hogy egy küldetés ahol kell kell menekülni a felrobbanó, minket követő zombik elől. Egy nagyon kedves játék volt ez nekem régen és nagyon örülnék hogy ha valaki ezek alapján tudna nekem mondani egy nevet. Köszönöm
2011. ápr. 18. 22:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2012. febr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Végignéztem az összes Ultimát és egyik sem az amit keresek.
2012. febr. 13. 23:03
 13/14 anonim ***** válasza:

Esetleg age of empires?

bár tudom hogy nem ilyet keresel de hátha ez is megfelel :)

2012. febr. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Valami konkrét infó ami csak ebben a játébkban van (pl.: egy karakter neve)?
2012. márc. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!