Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Oblivionba hogy tudom megölni...

Oblivionba hogy tudom megölni a szellemeket (és megszerezni az ekroplazmát)?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Különleges anyagból készült fegyverrel (ezüst, deadrikus stb.), enchantolt fegyverrel, továbbá varázslattal.
2011. ápr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Uff, hát ez remek... :S

Nagyon szépen köszönöm!

És még 1 kérdés:

Ilyen fegyvert hol találhatok/kaphatok/vehetek?

2011. ápr. 16. 13:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ezüst fegyvereket 4-es szinten lehet lootolni, kereskedőktől, pedig 7-es szinten tudsz venni. Daedrikus fegyvereket 20-as szinttől lehet lootolni, venni nem lehet belőlük. Enchantolni akkor lehet, ha belépsz a Mágus céhbe.( hosszú folyamat, fel kell keresni Raminust az Egyetemen, utána elküld minden város minden céhébe ajánlásért, azokért meg kell tenni egy-két szívességet, megkapod az ajánlásokat, és tag leszel, beléphetsz az Egyetem lezárt területére.) Na persze lehet ráakadni mágikus fegyverekre is, de előre szólok, ezeknek töltésük is van, ha lemerül újra kell tölteni. Mágiákat pedig venni kell. A manát is és a képzettséget is nézni kell vásárlásnál, mert nem biztos, hogy a karaktered tudja használni.
2011. ápr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!