Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehet a Sims 3-ban nem titkos...

Faragó Balázs kérdése:

Lehet a Sims 3-ban nem titkos esküvőt tartani?

Figyelt kérdés
Csak mert én valahányszor esküvőt akartam tartani mindig csak Titkos esküvő opció volt. De én nem szeretnék titokban összeházasodni. Szóval lehet normál esküvőt tartani? Válaszokat előre köszönöm. :)
2011. ápr. 13. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, a telefonra kell kattintani, és ott a "Rendezzen bulit..."-ra vagy a "Rendezzen bulit itt..."-re. Aztán amikor feljön a bulirendezéses ablak, a Házibuli helyett válaszd a Lakodalmat. Amikor elkezdődött a buli, megérkeztek a vendégek, a Romantikus interakcióknál megtalálod, hogy "házasodjanak össze". Sok boldogságot az ifjú párnak! :)))
2011. ápr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sikerült. Köszi szépen. :)))
2011. ápr. 14. 09:41
 3/3 anonim válasza:
elég idióta vagyok XDDD most máár én is értem. XDDDD de akkor rendesen egymásra húzzák a gyűrűt és rendesen gratulálnak a vendégek? O.o
2013. máj. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!