Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Emlékszel erre a régi nintendo...

Emlékszel erre a régi nintendo játékra?

Figyelt kérdés

Keresek egy régi nintendos márió játékot, sárga kazettán volt.

Amit tudok róla: (Csak nagyjából irom le amikre emlékszem)


- Az elején japán irásjelek vannak, majd látni, hogy elviszik a lányt máriótól.


- Minden pálya legvégén le kell győzni egy gonoszt:

Az elsőnél biztosan tudom, hogy a gonosz egy nagydarab ember és ilyen tűz gömbök vannak körbe körülötte ami védi őt és máriónak le kell győznie és jön a második pálya.


- Ha jól emlékszem a harmadik pályában vannak kisfiuk akik ámor nyilat lőnek. Majd egy ilyen csónakban vagy miben felfelé kell evezni a vizből vagy vizesésből, már nem tudom. Közben fentről jönnek le tárgyak meg egy szörös láb. Ennek a végén is le kell győzni valamilyen gonoszt.


- Nem tudom milyen sorrendben jönnek a gonoszok, de leirom milyenek voltak még benne hátha valaki ráismer a játékra.

- Van olyan amelyik egy nagy kalapáccsal üt a földre és be rezeg az egész föld.

- Van olyan amelyik hangjegyeket lő

- Van amikor a márió botját a falhoz kell tenni és átpördülni a másik oldalra a gonosz elöl.

- Elég sok van, de nem nagyon emlékszem.

- Van még egy pálya ahol ilyen futószalagok vannak meg körfűrész van benne.

www.retronintendo.com oldalon kerestem, mert ott nagyon sok játék fent van, de sajnos nem tudom a cimét.

Nagyon megköszöném, ha valaki segitene.


2011. ápr. 12. 18:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést rossz helyre tettem, még kezdő v.ok. Bocsánat.
2011. ápr. 12. 18:39
 2/7 anonim ***** válasza:
Ó hát nem volt az olyan régen :P Mármint a Nintendo :) De nekem ez a játék nem volt meg...
2011. ápr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A matricán Dr. Mário van irva ilyen kapszulás, de a kazettán nem az van szerintem.
2011. ápr. 12. 18:43
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem lehet +van ez a játék :)
2011. ápr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De jó lenne ha tudnál segiteni, legalább annyit, hogy milyen néven keressek rá. :)
2011. ápr. 12. 18:59
 6/7 anonim ***** válasza:
hnap +nézem neked,talán meg van még!
2011. ápr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha jól tévedek ez nem valódi játék, hanem egy hack. Fogtak egy játékot és telerakták Mario karakterekkel. Az eredeti nevét nem tudom, de a hack neve Mario 14 (vagy tizenvalamennyi...).
2012. aug. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!