Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Crysis 2-vel eredeti cd...

Crysis 2-vel eredeti cd nélkül lehet multizni?

Figyelt kérdés

köszönöm nem kérek abból hogy "vedd meg"

a kérdésem egyértelmű:jelen állapot szerint eredei cd avagy eredeti cd kulcs nélkül lehet-e vele multizni?


2011. ápr. 5. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
igen, lehet... es ezt a google is tudja
2011. ápr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nekem nem sikerült még pedig többféle crack-el patch-ekkel is próbálkoztam,de az jobban zavar ha nem tudsz értelmeset írni akkor inkább fogd be
2011. ápr. 6. 18:01
 3/8 anonim ***** válasza:
ő csak válaszolt a kérdésre, na m1 leirom neked felpatcheled 1.1re keresel egy olyan cracket amivel normálisan működik, és amikor belépsz a játékba belépsz a multiba is és beirsz cd-keynek xxxx-xxxx-xxxx-xxxx-xxxx (5X4 karakterből álló akármien kódot) ennyi lenne
2011. ápr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Ha kell még akkor megvan az 1.9-es is már (állítolag műxik, pontosan 19:00-kor loginolj fojamatosan, míg be nem enged !!!)

Innen le tudod tölteni :

*****

vagy

*****

Megpatch-eled !

Utána telepíted ezeket (persze miután letöltötted):

Crysis 2 DX11 Upgrade: [link]


és ezt:


Crysis 2 HiRes Texture Pack : [link]

(Ezek keellenek ahhoz hogy mennyen a multi DX11-be

Remélem menni fog !!!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ja és ha kellenek ilyen patch-ek meg crack-ok akkor itt keress :

[link]

2011. júl. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Metkosz te kipróbáltad aszt a 1.9-es crysis 2-t, biztos muxik? mert nekem nem
2011. aug. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nem megy ez sehogy sem.Már mindenhova regiztem ahol Crysis 2 találtam.De amint be akarok menni multizni csak az eredeti cd keyt kéri.Ha meg ákombákomot írok be akkor el sem fogadja.Végén télleg az lesz hogy meg kell venni eredetibe és akkor majd kiderül.

Senki semmi értelmeset nem ír hogy mit kell tenni a multizáshoz.csak hogy a gúgli tudja meg hogy írj be 5x4 akármi kódot,de ez nem így van.Beírtam én de nem akar elindulni.

2012. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát mostmár tényleg nem értem.Megvettem a játékot eredetiben.Felpatcheltem 1.9-re.A multiba beenged de a join nem talál egy szervert sem.lehet beírni ip címet de jólenne olyanokat találni ami működik is.Remélem nem w7 kell neki,mert most xp3 van fent.Mi lehet a gond?
2012. nov. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!