Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Visszaszerezhetem a barátomat...

Visszaszerezhetem a barátomat a wow-al?

Figyelt kérdés

azt mondta nem szeret, de ezt nem lehet egyév alatt kitalálni..egyszerűen nem igaz és tudom hogy csak bizonytalan vagy hasonló(első barátnője vagyok ő 18)

mindene ez a játék és akarta, hogy én is játszak vele de akkor nem érdekelt..most viszont nagyon is érdekel a fő cél miat..

vannak ismerődök akik betanitanak, de érdemes..? gondoltam, elkezdek majd vele falkázni vagy hasonlo és késöbb mondom meg h én vagyok

*nem kérek "vicces" megjegyzéseket, és a függőség se izgat(ugyis nyár elején kezdem el ha addig nem lesz semmi)


2011. ápr. 5. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy nem szeret már. Ezen egy játék sem fog segíteni. De ha nagyon ráérsz..
2011. ápr. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy játékkal nem fogod tudni visszaszerezni. Ha nem szeret, el kell fogadni. Van más fiú is a világon.
2011. ápr. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első kettő nem értette. Amúgy szerintem hagyd, ha ilyen.
2011. ápr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hááááttt véleményem szerint ez necces...de attol függ hogy mennyire függő a barátod... de ha nincs más ötleted akkor egy próbát lehet h megér... de nemtudom...
2011. ápr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!