Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Amikor letöltök (hajat,...

Amikor letöltök (hajat, ruhát) akkor sok fájl PACKAGE meg rar formátumú és nemtudom megnyitni olyan fájlal ami bele telepíti sims-be a letöltendő dolgot?

Figyelt kérdés

van Daemon tools-om és WinRar-om is, de így sem tudom telepíteni őket, meg néhány fájlt a sims 2-ős bodyshoppal automatikusan avval nyitja meg és telepít.


De ami nem olyan formátumú azt ilyen nem powerpoint, hanem valami piros office program akarja megnyitni, de annál azt írja ki, hogy nem tudja megnyitni az ilyen fájlokat. Vagy valami hasonlót...


Milyen programmal lehetne megnyitni az ilyen fájlokat?


2011. ápr. 3. 09:42
 1/6 anonim válasza:
A rar-t tömörítsd ki WinRAR-al.
2011. ápr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt már megtettem de ismeretlen fájlok jönnek be... amiket viszont már nemtud megnyitni
2011. ápr. 3. 09:46
 3/6 A kérdező kommentje:
rájöttem zip fomátumú az amit nem tudok megnyini, így jobban tudnátok segíteni?
2011. ápr. 3. 10:08
 4/6 anonim válasza:
A zip-et is csomagold ki.
2011. ápr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
dehát nincsenek tömörítve!?
2011. ápr. 3. 15:17
 6/6 A kérdező kommentje:
na rájöttem most már tényleg, be van csomagolva, de én kibontottam és társítottam a sims 2 package installer-el mert van ilyen és sztem pont ez kell de nem akarja avval társítani, pedig azt is bejelöltem, hogy maradjon is avval társítva
2011. ápr. 5. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!