Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA San Andreasba miért...

A GTA San Andreasba miért tűnnek el a járművel?

Figyelt kérdés
Kicsit idegesítő számomra ha kijövök egy épületből esetleg messzebb megyek s eltűnik egy járművem. Nem lehet ezt a kis hibát korrigálni? Esetleg valami javítás patch?
2011. ápr. 1. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
ha mentél a kocsival, majd kiszállsz és úgy mész arrébb, elvileg nem tűnik el, csak ha túl messzi mész..
2011. ápr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Azért tűnik el a kocsi, ha a látótávolságon kívűl vagy, mert ellopják. Én pl egyszer láttam, h Sweet kocsiját ellopják.
2011. ápr. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, egy bizonyos távolság után valóban eltűnnek a járművek. Gondolom a játék egy bizonyos idő után frissíti a pályát és az objektumokat.
2011. ápr. 2. 11:05
 4/4 anonim válasza:
Igen szerintem is így van. Elég idegesítő, hogy nem érem utol a vonatot Jet Pack-kel vagy miaz, és eltűnik xD
2011. ápr. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!