Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mikor lesz a sims medievelnek...

Mikor lesz a sims medievelnek magyarosítása?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 14:38
 1/7 A kérdező kommentje:
De jó lett volna ha magyar lett volna :)D
2011. márc. 30. 14:39
 2/7 anonim ***** válasza:
ezt találtam [link]
2011. márc. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak az a baj, hogy az nem a Medieval fordítása. A Medeival-nak egyelőre nincs semmilyen fordítása, de biztos vagyok benne, hogy előbb-utóbb valamelyik hobbifordító-csapat le fogja magyarosítani.
2011. márc. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az EA politikája szerint a 20-25 milliós lakosságú ország alatti országok nem kapnak saját nyelvet
2011. márc. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mint ahogy a svédek sem, ugye, előző? Szerintem valami más van itt a háttérben, plusz (elméletileg) egy magyar EA-s cáfolta ezt. De mivel hivatalosan nem láttam se a "20 millió alattiaknak nem készítünk honosítást", se azt "nem igaz, hogy a 20 milla alattiaknak nem készítünk honosítást", így egyiket se hiszem el, főleg nem 100%-ra. De persze ha valaki mutatna nekem egy hivatalos közleményt amiben ez szerepel, befognám :D
2011. márc. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
sztem sincs magyarban.én most töltöttem le,de én ott akadtam el,h mi a telepítő kódja.valaki tudja?kellen nagyon. :)
2011. ápr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) Ezek a kódok jók 100%:

BP2S-NQSX-8DBW-48DG-ZRLD

JYDM-2WXX-V7E3-RV72-7RLD

És nektek írt ki olyanokat , hogy exe hiba mert amikor elindítom mindig azt írja ki :)

2011. ápr. 3. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!