Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért kell bannolni azért...

Miért kell bannolni azért mert jól játszok? CS 1.6

Figyelt kérdés
Eredeti steames serverről miért bannolják az embert ha jól játszik ?? de azt sem értem miért ilyen kis taknyosok az adminok :S :S :S
2011. márc. 27. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
én is ezért hagytam abba a CS-t ... 12 évesek nem birják elviselni ha jobb vagy náluk, de nem csak Magyar szerókon van így ... + az a hülye low szöveg amit visitanak a mikrofonba ... ágh ...
2011. márc. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért bannolnak mert vannak olyan emberek akiket zavar a náluk jobb gamer és nem bírják kivárni a következő kört. A 10 éves adminokról is megvan a véleményem. És egyből cheatereznek. Próbálj egy eredeti szerveren játszani és ismerkedj adminokkal játékosokkal és bíznak benned, velem is így volt. Csak sokszor látogass egy szervert válaszolj ha kérdeznek adj ötleteket.
2011. márc. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mindig köszönök egy servereken belépéskor de a többség nem szokott visszaköszönni magyarokon meg pláne... nem értem néha az embereket.
2011. márc. 27. 20:35
 4/9 A kérdező kommentje:
-egy
2011. márc. 27. 20:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt tegnap h adtam 4hs-t egy körben és rögtön az mondták h wh meg aim vagyok. Igaz h én Non Steam-en tolom de az már idegesítő h végleges bannt kapok mert jól játszok!
2011. márc. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 HIStori678436 válasza:
nem hekkeltél mert engem 1 évra kibannoltak a szerverről mert hekket használtam de kit érdekel kell hack van BaDBoY_V4.2_FiXeD_BY_Rodr_ innen lehet letölteni a q a speed hack
2011. márc. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
első vagyok ha kibannolnak és nonsteamos vagy tehát csak ip bannt kapsz akkor kikapcsolod a netet és visszakapcsolod tehát más ip címed van és mehetsz vissza a szerverre de nevet változtass mert ujra kibannolnak
2011. márc. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

utolsó válaszolónak:

attól h ki-bekapcsolom a netem az IP-m ugyanaz marad, nem változik meg :)

2011. ápr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
már akinek... nekem uj lessz mert digi fos van:)
2011. máj. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!