Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A LEGO Star Wars 3-nak mi az...

A LEGO Star Wars 3-nak mi az aktiváló kódja?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 14:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

tölts le egy cracket és crackeld meg....

istenem...-.-

2011. márc. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

"mi az aktiváló kódja?" olyan hülye vagy!!

Az aktiváló kód mindenkinek egyedi.Ha aktiválta egy IP Cím akkor ugyanazt már senki sem fogja tudni.Egy másik IP címen.

Aktiváló kódot a játék dobozában találsz.

Ha a netről szetted le akkor ahogy az előző is említette CRACK-eld MEG


Ha azt se tudom mi az a CRACK,akkor mennyé el a boltba vagy nézz utána a neten.Mer én nem írom le!!

2011. márc. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mindenki figyeljen rám.

Nekem meg van a a Crack de nem engedi ez a H**** AVG Áttmásolni na de amikor elindul a játék kér egy Aktiváló kódot de ahol meg le akarom szedni ott meg fizetni kell hogy kiad ilyeneket hogy Nyerj Ipodot meg ilyenenek és nem tom leszedni!!!

Valaki nem tudja a kódot??

2011. márc. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Most írtam le hogy egy kód egyszer használatos!!!másét nem tudod használni!

olyan nehéz felfogni?

2011. ápr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

SIKERÜLT

CSAK az a baj hogy kilép az egész játék 2 pályán Count Dooku Chapter 5

Meg a Corusanton kell menni a kalózokall

2011. ápr. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
tudna vki cracket küldeni ?:$ vagy linkelni mert seholsem találok :S előre is köszi (:
2011. ápr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
xD. Én deamon toolsal instaláltam és ugy crackeltem.+ igen kéri a kódodt de menny bele a sajátgép/ oda ahol van / ott van az exe azt nyisd meg és nemkéri én is igy játszottam :D amúgy kevesebb mission,több emberke,más helyszinen van a kezdés. én 3 - 2 nap alatt ki is vittem cheat nélkül!
2011. máj. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Úgy kell hogy DT-al az ISO fájlt csatlakoztatni kell és ahol létre hozta az uj meghajtót telepitsd. Ha ez megvan akkor keresd meg a játék mappáját és másold bele a paul.dll t és a skidrow fájlt e
2011. okt. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Úgy kell hogy DT-al az ISO fájlt csatlakoztatni kell és ahol létre hozta az uj meghajtót telepitsd. Ha ez megvan akkor keresd meg a játék mappáját és másold bele a paul.dll t és a skidrow fájlt utána megy a játék. Ha elindul de közben leáll akk a vidikártyáddal van a gond.
2011. okt. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Markobardos válasza:
Pls valaki küldjön nekem egy skidrow fájlt, mert nekem valami bug van (vagy én vagyok hülye) de lehetetlen kimásolni! állandóan az írja ki, hogy hozzáférés megtagadva, de én vagyok a rendszergazda!
2015. dec. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!