Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan erősítettétek meg a...

Hogyan erősítettétek meg a regisztrációs kódot hogy menjen a játék?

Figyelt kérdés
LINEAGE II-sök! SEGÍTENÉTEK NEKEM?
2011. márc. 24. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


itt csinálsz egy accot, majd utána be kell írni a CD kulcsot


ha e-mailt küld, hogy erősíts meg ilyen olyan regisztrációkat, akkor csak klikk a linkre



remélem, segítettem

2011. márc. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már rájöttem egy szerver oldalára kellett regisztrálnom és letöltenem a Systemet és azzal indítanom a játékot. Ezek meg is voltak csak, most amikor beírom, a dolgokat nem jelentkezik be. Vagyis írja, hogy várjak egy pillanatot, de utána nem csinál semmit. Nem lefagy, nem azt mondja, hogy rossz csak ott megáll, és nem indítja a játékot. A szerver rossz szerinted vagy a gépem gyenge, mert most a 10 gigás verzió van meg, de a gépem nem rossz a GTA IV is elment csak legalacsonyabb grafikai beállításokba, de úgy is néha kicsit szaggatott.
2011. márc. 25. 19:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát a privát szervereken mindig voltak ilyen bajok, régen énis olyanon játszottam, ellenőrizd le, hogy mindent jól csináltál e, esetleg a regisztráció jól ment e (sok helyen az van, hogy 2szer kell regelni, mert egyszer az oldalra, egyszer a szerverre), vagy ha van, nézd meg a szerver fórumát, hogy másnak nincs e ilyen problémája
2011. márc. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Új szervert kerestem. Mostmár megy. Mondjuk azt nem értem hogy a játékba miért ilyen közepes a grafika amikor ebben a videóban: http://www.youtube.com/watch?v=h9MbDaf5Dys szemkápráztató. Lehethogy a szerver is közre játszik? Szerinted?
2011. márc. 26. 14:42
 5/6 A kérdező kommentje:
Előbb elfelejtettem kijavítani, na: Új szervert kerestem. Most már megy. Mondjuk azt nem értem, hogy a játékba miért ilyen közepes a grafika, amikor ebben a videóban: http://www.youtube.com/watch?v=h9MbDaf5Dys szemkápráztató. Lehet, hogy a szerver is közre játszik? Szerinted?
2011. márc. 26. 14:44
 6/6 anonim ***** válasza:
talán mivel a videó nem egy gameplay videó, hanem vmi cinematic féleség :D
2011. márc. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!