Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen legot javasolnátok max...

Milyen legot javasolnátok max 15. 000 ft-ért?

Figyelt kérdés
Már elmúltam 12 de még mindig érdekel a legozás nem tudom miért de néha rámjön a legozhatnék és nem tudok leállni.Bár néhányan aztmondják hogy ciki a legozás de szerintem nem lehet ezt kinőni
2011. márc. 21. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ki lehet nőni, de 12 évesen még nem gáz szerintem. Én anno nagy örömöm leltem a Technic típusú legókban. :)
2011. márc. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Technikeken már én is gondolkoztam de star warsosok se rosszak amugy kössz a tippet :)
2011. márc. 21. 14:15
 3/3 roli901214 válasza:

Szerintem nem ciki 14-15 éves korig mert nagyon el lehet szórakozni vele :D Én momentál 15 éves koromig legóztam xD

És tényleg van benne valami hogy nehéz vagy nem lehet kinőni :D De azért most már 20 évesen nem nagyon akaródzik :DDD

Amúgy nagyon sok legóm volt, illetve van jelenleg adom el őket.... :)

2011. márc. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!