Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért indítja újra a Dead...

Miért indítja újra a Dead Space 2 a gépem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lenne egy olyan problémám ,hogy amikor elindítom a játékot akkor újra indul a gépem!

Ez abban ki is merül ,hogy ha szerencsém van akkor bejön a kezdőképernyő "nyomjak meg egy gombot" és ahogy megnyomom akkor a gép teljesen lekapcsol majd újra be! Vagy pedig el se jutok addig a képig!

Az ATI Radeon X1650-es karival nem volt gondom! Most ,hogy vettem egy ATI HD 4870x2-eset csinálja csak ezt, próba képen csináltam egy Win 7 x64 reinstallt ,de semmi! CoD BO,Left 4 Dead 2 meg hasonló játékok mennek! Ez csinálja csak ezt!


Aki tud vmit segíteni az légyszi írjon! Tippek is jöhetnek! :)


-Táppal nincs gond! 700 wattos!

-Karin a ledek nem világítanak!

-Új ATI driver van fent!

-A kari nem éri el használat közben a 90 fokot se!

-És még a rendszer is friss (2 hetes!)!


Annyit hozzá tennék még ,hogy amikor felraktam a Win 7-et, az nap még ment a játék! Másnap már nem! :/


Köszönöm!


2011. márc. 20. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nekem a videókártya szokott újraindításokat produkálni.
2011. márc. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Jaja! Én is arra gyanakszom! Mivel videó kari csere előtt nem volt gondom a játékkal! Kipucoltam a hűtőjét és újra lett pasztázva! De a probléma továbbra is fenn áll! :/ Próba ként felraktam a Dead Space 1-et és azzal nincs gond!

Felraktam nem olyan rég a Gears Of War-t, játék közben annál is újra indul! :/ 3Dmark Vantage is ugyan ezt a restartot produkálja... semmilyen hiba üzenet nincs... a komolyabb játékok meg mind mennek!

2011. márc. 20. 16:45
 3/10 anonim ***** válasza:

Az 1. vagyok:

Van, amikor tök értelmetlenül leáll a videókártyánk. Hűtő csakugyan tisztára pucolva. Mégis egy Youtubos videónál meghal, a CS 1.6 -ot meg tolja. Amúgy Nekem ATI Radeon 2400 XT -nk van. Volt előtte egy NVidia. Hasonló tünetekkel, amit most az ATI is produkál. Az NVidiánál kiderült, hogy a kondenzátorok kipukkantak. Szerintem érdemes lenne, megnézned őket!


Amúgy az én videókártyám, most, lefagy aztán újraindul, vagy lefagy és kékhalál. (De az NVidiánál úgy emlékszem csak sorozatosan lefagyott.)


Na, de szóval a lényeg: Lesd meg hogy, hogy vannak a kondenzátorok.

2011. márc. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Okés! Köszönöm, rá fogok nézni! :) Csak elég macerás szétkapni ezt a dögöt! Úgyhogy ez max hétvégén meg is történik...
2011. márc. 21. 07:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :) Egyébként, megkérhetnélek arra, hogy miután szétkaptad a gépet megírod ide a további fejleményeket? :)
2011. márc. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Persze! :)
2011. márc. 21. 18:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Nos? Fejlemény? :D
2011. márc. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Itt megkaptam idő közben a kérdésemre a választ/válaszokat!


[link]

2011. márc. 29. 08:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy meglett a megoldás! :) (És köszi a linket! Én is okosabb lettem! :D)
2011. márc. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nincs mit! :)
2011. ápr. 3. 12:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!