Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kis játékok amik nektek...

Kis játékok amik nektek tetszettek?

Figyelt kérdés
Plants vs zombies hasonló vagy bármi ilyesmi kis game ami nektek tetszett kicsit unatkozok :S indok is lehetne :)
2011. márc. 18. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Spelunky. Tök jó kis unaloműző játék, kis oldalnézetes, ügyességi, és minden szinten meg kell találni az ajtót a következő szintre, közben lehet kincseket gyűjteni, hölgyeket kiszabadítani, ilyesmi. Kicsit Indiana Jones hangulata van, és ami a legjobb, hogy minden pálya véletlenszerűen generált, vagyis ha újrakezded, mindig más és más pályákat kapsz.


http://www.youtube.com/watch?v=NJPIFKSkuT8

2011. márc. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Angry Birds :D
2011. márc. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

TransForMice!:D

El lehet vele lenni akár órákon át, olykor-olykor még logika is kell hozzá:D Emellett zabálnivaló játék, és rengetegen játsszák:D

2011. márc. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
doodle jump! telefonon lehet vele játszani, nagyon szeretem. egy ufó szerű lénnyel kell ugrálni ilyen kis szigetekre. vannak akadályok, meg minden, egyszerű játék, de nagyon bejött. rekordot kell dönteni és akkor nem unod meg, vagyis tűzd ki magadnak az eredményjavítást :D
2011. márc. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Guimo

Nekem ez volt talán az egyik legelső játékom, nekem nagyon bejött. Egy űrlénnyel kell ugrálni meg lőné az ellent, vannak fő ellenségek, meg minden. Nagyon rég játszottam már vele. Ha valaki tudná honnan lehetne letölteni ingyen azt megköszönném.

2011. márc. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :):)
2011. márc. 18. 20:16
 7/11 anonim ***** válasza:
Pegle Deluxe
2011. márc. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
angry birds-t hol tudnám letölteni ingyenesen mobilra?
2011. márc. 19. 15:54
 9/11 anonim ***** válasza:

Itt nézz szét:

[link]


Vagy torrent.

2011. márc. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. márc. 20. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!