Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi baja van a Battlefield...

Mi baja van a Battlefield Heroes-nak?

Figyelt kérdés
Amikor a pályán vagyok akkor időnként megakad és van amikor 10 mp-re megakad és úgymarad utána amikor már megjavult akkor oda ugrik ahova mentem azalatt az idő alatt amikor én azt láttam, hogy meg van akadva.Mert amikor nekem megakad, akkor engem mások ki tudnak lőne mert ők azt látják, hogy én csak futok.-.- és ez idegesít Úgyhogy aki tudja rá a választ/megoldást vagy megoldotta ezt akkor várom a válaszát.Előre is kösz
2011. márc. 14. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:

ez egy egszerű bug. velem is fordult már elő. ilyenkor két választásod van.

1. ha jó helyen történt ahol nincs ellenséges katona akkor várd meg mire vége.

2. ha a harctér közepén akadtál ell akkor vagy megvárod míg megölnek vagy kilépsz és újraindítod az egészet.


UI: nekem is történt ilyen kiléptem a játékból és vissza léptem azóta nem csinál ilyet pedig már ez 3 éve történt

2011. márc. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de nekem többször csinálja :S minden meccsen kb 6x vagy többször :/ erre mi lehet a megoldás?
2011. márc. 14. 11:08
 3/3 Petack válasza:
ne hazudj 3 éve még nem volt BFH
2011. júl. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!