Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy mire jó a Playstation 3...

Hogy mire jó a Playstation 3 nál a CFW? Valaki azt mondta hogy netről leszedett játékokat viszi akkor a gép, jah meg a másik kérdésem hogy külső vinyóról fellehet-e akkkor tenni a játékokat,?

Figyelt kérdés
PS3 CFW vgy 3.55 3.60 kezdő vok jó tanácsok jöhetnek :)
2011. márc. 13. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:

A CFW = custom firmware. ez egy tört verziója az eredeti ps3 szoftvernek tehát ha felrakod akkor letöltött játékokat tudod futtatni külső merevlemezről vagy egyéb tároló eszközökről de csak ha FAT-re vannak formálva. kell még egy menedzser progi amit miután feltettél tudod csak elindítani a játékokat... egyébként itt mindent megtalálsz: [link] ha nem értesz vmit csak szólj


NE FRISSÍTSD A GÉPED, MERT CSAK 3.55-N VAN CFW

2011. márc. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnos má 3.60 on van :(

de most szedem le a 3.55 öt és visszafrissítem !

és aztán írok hogyan is kell meg hogy mien manager kell?

de ott azon az oldalon épp ma regiztem és naon sok infót nem találtam csak majd CFW-t tudom de a manager-t nem találom :(

2011. márc. 13. 11:27
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


én a MultiMan-t ajánlom


leszeded rárakod egy pebdrive-ra rádugod ps3 majd ha már fel van a cfw t akkor a játékoknál lesz egy ilyen hogy install package files rámész ott megnyitja a pendriveot és látni fogod a fájlt kiválasztod és telepíted

2011. márc. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én azt szertném kérdezni hogy van már 4.valamennyi is nem? És cfw-vel lehet multizni?
2012. júl. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Balázs03 válasza:

Szia ! Ha leformázom a 30GB - s pendrive-ot fat32 - re abban az esetben nem tudja rámásolni a 15GB - s fájlt.


Ha meg a ntfs - pendrive-ot bedugom a PS3 - ba akor meg valamilyen oknál fogva nem látja a pendriveot.


Ha lehet segits légyszi mert a Gran Turismo 6 - ot szeretném felrakni rá. Sajnos nem igazán járok sikerrel.

2015. febr. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Heló előttem szóló a ps3 splitter nevű programmal feldarabolhatod a nagy fájlokat és ramasolhatod (a ps magától osszerakja utána nincs vele dolgod)
2015. jún. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!