Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Age of Empires 2: The Conquero...

Age of Empires 2: The Conquerors Grafikai hiba vagy csak a gépem sz. R?

Figyelt kérdés
Na mondjuk az útóbbi az nem non lehetséges mert ha 3x annyi lenne a játék is elbírná a gép... Tehát az a problémám hogy régebben simán ment a játék, semmi probléma nem volt. Aztán nem tudom hogy miért de elkezdett a játékban a víz lila meg zöld foltokkal tele lenni a fű is mintha festékes tubus esett volna rá... Nah tehát azt mondjátok meg hogy mit kéne beállítani vagy csinálni ahhoz hogy rendes és szép grafikája legyen a játéknak?
2011. márc. 13. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne a grafikát figyeld, hanem magát a játékot.Ha csak a grafikára figyelsz, vegyél egy csúcs szép játékot!
2011. márc. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez nem válasz a kérdésemre de én sose a grafikát néztem előnyösebbnek mint a játékot, csak tudod az elég rossz hogyha a fű piros színű...
2011. márc. 13. 13:00
 3/9 anonim válasza:
Optionsba állísd át..pl 1024x860 :) Régen nekem is volt ilyen problémám,ha nem jó és van olyan h pl 18bit,32bit,ezeket változtasd...Vagy jobb click a mappára,és ott:)
2011. márc. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem az asztalon a parancsikonra jobb klikk, és tulajdonságok/valami és ott be lehet állítani 256 színt.
2011. márc. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálom:)
2011. márc. 13. 16:00
 6/9 A kérdező kommentje:
Áhh nem sikerült:'( Esetleg nem az a probléma hogy Windows 7-em van?
2011. márc. 13. 16:09
 7/9 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a bajom!Elég idegesítő így játszani..:((((
2011. júl. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ki kell iktatni az explorert, és akkor jók lesznek a színek! Vagy kutass a neten, van erre a folyamatra írva már egy .bat állomány, mint indítófájl, ami elvégzi a plusz munkát helyetted!
2011. aug. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oks:) Am probléma megoldva:) Megoldás:Nyisd meg a jegyzettömböt és a neten találsz egy 2 soros kódot azt másold be, majd mentsd le .bat-ra és indisd el:)
2011. aug. 31. 19:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!