Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mikor adják már ki a Crysis 2...

Mikor adják már ki a Crysis 2 gépigényét?

Figyelt kérdés
Március 25-én jelenik meg a játék Európában és nehem pont 25-én van a szülinapom és pont a Cyrsis 2-t kértem szülinapomra.azt tudom hogy megjelent 1 gépigény de arra azt mondták hogy nem hivatalos. már mindjárt megjelenik és semmi?ti mit tudtok erről? mert hs nrm viszi a gépem akkor nem kérem azt és majd valamikor később megveszem,de az 1 tökéletesen fut a gépemen
2011. márc. 12. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


elméletileg ez az :)

2011. márc. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ez a hivatalos:

CPU: Intel Core 2 Duo 2 Ghz, AMD Athlon 64 x2 2 Ghz or better

RAM: 2 GB of RAM

VGA: Nvidia GeForce 8800 GT 512 MB of memory or higher; ATI/AMD Radeon 3850HD 512Mb RAM or higher

DX: DirectX 9.0c

OS: Windows XP, Vista or Windows 7, with the latest Service Pack

HDD: 9 GB

Hang: DirectX9c compatible

ODD: DVD-ROM with 8x speed

Hálózat: Internet connection required for activation

Ajánlott periféria: Keyboard, mouse or Xbox 360 controller for Windows

2011. márc. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Töltsd le a multiplayer demot, ha van még, és akkor látni fogod, hogy fut-e a gépeden normálisan.
2011. márc. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
már letöltöttem csak NEM indul el hanem kiírja hogy file not corrupt vagy vmi ilyesmi
2011. márc. 18. 16:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!