Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Mount&Blade Warbandban...

A Mount&Blade Warbandban hogyan lehet saját birodalmat alapítani?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet alapítani várat, kastélyt, de még falut sem sajnos!!!!Csak elfoglalni tudsz ilyen helyeket, vagy kapni valakitől.Nem emlékszem, hogy milyen kaland, azt hiszem háború volt, amit meg kellett nyernem, már nem tudom ki ellen.De az a lényeg, hogy ha megnyerted a háborút, akkor kapsz egy kastélyt.Ezt a kalandot akkor tudod megkapni a Harlaus királytól, ha 100 viszonyban vagy vele.NAGYON NEHÉZ FELVINNI SZÁZRA!!!! :-((((
2011. márc. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már mint csalás nélkül.NEKEM VAN EGY KÜLÖN CSALÓ KARAKTEREM.MINDENKIVEL FELVITTEM A VISZONYT SZÁZRA, CSAK A SWADIA-SOKNÁL NEM.AZOKNÁL OTT HAGYTAM.MOST ÉPPEN AZOKAT TÁMADOM.
2011. márc. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csalással semmilyen játéknak nincs értelme, úgy túl könnyűek.1. válaszoló
2011. máj. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat (elnézést a késői reagálásomért)
2011. jún. 29. 23:36
 5/5 anonim ***** válasza:
én már alapítottam már egy birodalmat :) a birodalom alapítás több lépésből áll 1.lépés:a városok fogadójában szoktak lenni hősök akiknek saját nevük van (pl:katrin jeremus matheld)és fogad fell a hőst a seregedbe 2.lépés: támadj meg egy főurat és győzd le 3.lépés: foglaj el egy olyan várat ami annak a birodalom kezében van amelyik főurat megtámadtad és már készis a sáját birodalmod és ne feled elnevezni
2011. aug. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!